Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego w Błoniu

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Aktualne oferty pracy

O firmie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Powiatowa Stacja Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Księgowa/ Księgowy
Miejsce pracy: biuro w Błoniu

Zakres obowiązków:
Kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej,
Weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym,
Wprowadzanie i dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
Archiwizacja dokumentacji księgowej,
Prowadzenie kasetki podręcznej,
Czynności związane z zamknięciem miesiąca i roku,
Wprowadzanie przelewów do Banku,
Uzgadnianie sald księgi głównej z księgami pomocniczymi.

Wymagania:
Minimum średnie wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość),
Znajomość Ustawy o rachunkowości,
Znajomość Ustawy o finansach publicznych,
Dobra znajomość środowiska MS Office ( w szczególności Excel),
Aktywne i samodzielne podejście do wykonywanych obowiązków, dokładność i staranność,
Zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole, analitycznego myślenia,
Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
Pracę na cały etat,
Pracę w młodym zespole.

Osoby spełniające powyższe kryteria, prosimy o złożenie CV oraz Listu Motywacyjnego do dnia 9.10.2020r. na adres: e-mail      personalny@ratownictwopwz.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w CV przez SPZOZ Powiatową Stację Ratownictwa Medycznego Powiatu Warszawskiego Zachodniego dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Księgowa/y (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE, tekst jednolity Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1 oraz przepisami prawa krajowego z zakresu ochrony danych osobowych). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z treścią art. 4 pkt 11 RODO.

autor informacji: Joanna Nienałtowska
data wytworzenia: 20
20-09-25
opublikował:
Administrator Systemu
data publikacji: 20
20-09-25

autor informacji: Danuta Pachacz
20-06-19
20-06-19